CDV30EJ560FO3
CDV30EJ560FO3
Image is for reference, please contact us to get the real picture
Manufacturer Part
CDV30EJ560FO3
Part Status:Active
Capacitance:56 pF
Tolerance:±1%
Voltage - Rated:2 kV
Dielectric Material:Mica
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C