| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Automotive, AEC-Q100 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Applications: | Converter, USB |
| Voltage - Input: | 4.5V ~ 28V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Output: | 5V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 28-TQFN (5x5) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
ADM8830ARU-REELLinear Technology (Analog Devices, Inc.) |
IC REG CONV TFT LCD 3OUT 20TSSOP |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ADM8830ARU-REEL7Linear Technology (Analog Devices, Inc.) |
IC REG CONV TFT LCD 3OUT 20TSSOP |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL95839HRTZIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 40TQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL95839HRTZ-TIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 40TQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
L6751TRSTMicroelectronics |
IC REG CTRLR DDR 2OUT 72WPLGA |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
L6758ATRSTMicroelectronics |
IC REG CTRLR VR12 2OUT 48VFQFPN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
TPS65290BMRHFRTexas Instruments |
IC REG CONV ENERGY 3OUT 24VQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
IR3563BMTR1PBFIR (Infineon Technologies) |
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL95833BHRTZ-TIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 32QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL95833BIRTZIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 32QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |