| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Applications: | Converter, TFT LCD |
| Voltage - Input: | 2.6V ~ 3.6V |
| Number of Outputs: | 3 |
| Voltage - Output: | -10.2V, 5.1V, 15.3V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package: | 20-TSSOP |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
ISL95839HRTZIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 40TQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL95839HRTZ-TIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 40TQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
L6751TRSTMicroelectronics |
IC REG CTRLR DDR 2OUT 72WPLGA |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
L6758ATRSTMicroelectronics |
IC REG CTRLR VR12 2OUT 48VFQFPN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
TPS65290BMRHFRTexas Instruments |
IC REG CONV ENERGY 3OUT 24VQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
IR3563BMTR1PBFIR (Infineon Technologies) |
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL95833BHRTZ-TIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 32QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL95833BIRTZIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 32QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL95833BIRTZ-TIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 32QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
L6706STMicroelectronics |
IC REG CTRL VR11.1 1OUT 40VFQFPN |
In Stock: 0 $0.00000 |