CDV30FH511GO3F
CDV30FH511GO3F
Image is for reference, please contact us to get the real picture
Manufacturer Part
CDV30FH511GO3F
Part Status:Active
Capacitance:510 pF
Tolerance:±2%
Voltage - Rated:1.5 kV
Dielectric Material:Mica
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C