| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Applications: | Controller, Intel IMVP-7, VR12™ |
| Voltage - Input: | 4.75V ~ 5.25V |
| Number of Outputs: | 2 |
| Voltage - Output: | 0.25V ~ 1.52V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 32-QFN (4x4) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
ISL95833IRTZ-TIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 32QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
RT8207GQWRichtek |
IC REG CTRLR DDR 1OUT 24WQFN |
In Stock: 0 $0.90720 |
|
RT8121GQWRichtek |
IC REG CTRLR VID 1OUT 20WQFN |
In Stock: 0 $0.58995 |
|
RT8167BGQWRichtek |
IC REG CTRLR IMVP-7 2OUT 40WQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
RT8168BGQWRichtek |
IC REG CTRLR IMVP-7 2OUT 40WQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
RT8205AGQWRichtek |
IC REG CTRLR NOTEBK 2OUT 24WQFN |
In Stock: 0 $0.93704 |
|
RT8205CGQWRichtek |
IC REG CTRLR NOTEBK 2OUT 24WQFN |
In Stock: 0 $0.89570 |
|
![]() |
RT8206AGQWRichtek |
IC REG CTRLR NOTEBK 2OUT 32WQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
RT8206BGQWRichtek |
IC REG CTRLR NOTEBK 2OUT 32WQFN |
In Stock: 0 $1.04728 |
RT8207LGQWRichtek |
IC REG CTRLR DDR 1OUT 24WQFN |
In Stock: 0 $0.71550 |