| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Obsolete |
| Applications: | Controller, AMD SVI |
| Voltage - Input: | 5V ~ 12V |
| Number of Outputs: | 2 |
| Voltage - Output: | 0.0125V ~ 1.55V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 48-QFN (6x6) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
ISL6329CRZIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR AMD SVI 2OUT 60QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6329IRZIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR AMD SVI 2OUT 60QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
L9911KSTMicroelectronics |
IC REG AUTO APPL 1OUT 8MULTIWATT |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
L9914CSTMicroelectronics |
IC REG AUTO APPL 1OUT 8MULTIWATT |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
![]() |
LM2706TLX/NOPBTexas Instruments |
IC REG CONV RF PWR 1OUT 10USMD |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
TB7109F(TE12L,Q)Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation |
IC REG CONV LNB 2OUT 8SOP-ADV |
In Stock: 0 $0.00000 |
LNBH24TPPRSTMicroelectronics |
IC REG CONV 2OUT POWERSSO-36 |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6364CCRZIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR VR12 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6364CCRZ-TIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR VR12 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL98603IRAAZ-T7AIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR/CONV 5OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |