| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Obsolete |
| Applications: | Controller, Intel VR12 |
| Voltage - Input: | 4.75V ~ 5.25V |
| Number of Outputs: | 2 |
| Voltage - Output: | 0.25V ~ 1.52V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 48-QFN (6x6) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
ISL6364CCRZ-TIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR VR12 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL98603IRAAZ-T7AIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR/CONV 5OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL98603IRAAZIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR/CONV 5OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL98603IRAAZ-TKIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR/CONV 5OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL98603IRAAZ-TIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR/CONV 5OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
TLE73682EXUMA1IR (Infineon Technologies) |
IC REG AUTO APPL 3OUT DSO-36 |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
A8299SETTR-TAllegro MicroSystems |
IC REG CONV RECVRS 2OUT 28QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
STOD1317BTPURSTMicroelectronics |
IC REG AMOLED DISPLAY 1OUT 12DFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL95833HRTZIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 32QFN |
In Stock: 825 $0.00000 |
|
ISL95833IRTZIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 32QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |