| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Applications: | Converter, RF Power Amplifier |
| Voltage - Input: | 2.7V ~ 5.5V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Output: | 1.5V ~ 3.25V |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-WFBGA |
| Supplier Device Package: | 10-µSMD (2x2.5) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
![]() |
TB7109F(TE12L,Q)Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation |
IC REG CONV LNB 2OUT 8SOP-ADV |
In Stock: 0 $0.00000 |
LNBH24TPPRSTMicroelectronics |
IC REG CONV 2OUT POWERSSO-36 |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6364CCRZIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR VR12 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6364CCRZ-TIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR VR12 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL98603IRAAZ-T7AIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR/CONV 5OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL98603IRAAZIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR/CONV 5OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL98603IRAAZ-TKIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR/CONV 5OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL98603IRAAZ-TIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR/CONV 5OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
TLE73682EXUMA1IR (Infineon Technologies) |
IC REG AUTO APPL 3OUT DSO-36 |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
A8299SETTR-TAllegro MicroSystems |
IC REG CONV RECVRS 2OUT 28QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |