| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Obsolete |
| Applications: | Controller, DDR |
| Voltage - Input: | 5V ~ 12V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Output: | 0.6V ~ 2.3V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 40-QFN (6x6) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
![]() |
NCP81105HMNTXGSanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 36QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
NCP81105MNTXGSanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 36QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
L6758ASTMicroelectronics |
IC REG CTRLR VR12 2OUT 48VFQFPN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
CHL8316CRTIR (Infineon Technologies) |
IC REG CTRLR DDR 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
![]() |
STOD32BTPQRSTMicroelectronics |
IC DC-DC CONVERTER 16QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
MAX77826EWJ+Maxim Integrated |
IC REG CONV MOBILE 17OUT 49WLP |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
MAX77829EWN+TMaxim Integrated |
IC REG CONV MOBILE 2OUT 56WLP |
In Stock: 0 $4.66700 |
|
TDA21310XUSA1IR (Infineon Technologies) |
IC REG CPU 1OUT LG-UIQFN-32-2 |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
TPS65651RTERTexas Instruments |
IC REG AMOLED DISPL 3OUT 16WQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
TPS65651RTETTexas Instruments |
IC REG AMOLED DISPL 3OUT 16WQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |