| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Applications: | Controller, Intel VR12 |
| Voltage - Input: | 10.8V ~ 13.2V |
| Number of Outputs: | 2 |
| Voltage - Output: | 0.25V ~ 1.52V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 48-VFQFPN (6x6) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
CHL8316CRTIR (Infineon Technologies) |
IC REG CTRLR DDR 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
![]() |
STOD32BTPQRSTMicroelectronics |
IC DC-DC CONVERTER 16QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
MAX77826EWJ+Maxim Integrated |
IC REG CONV MOBILE 17OUT 49WLP |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
MAX77829EWN+TMaxim Integrated |
IC REG CONV MOBILE 2OUT 56WLP |
In Stock: 0 $4.66700 |
|
TDA21310XUSA1IR (Infineon Technologies) |
IC REG CPU 1OUT LG-UIQFN-32-2 |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
TPS65651RTERTexas Instruments |
IC REG AMOLED DISPL 3OUT 16WQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
TPS65651RTETTexas Instruments |
IC REG AMOLED DISPL 3OUT 16WQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
RT2568GQWRichtek |
IC REG CONV DDR 1OUT 10WDFN |
In Stock: 0 $0.50085 |
|
![]() |
MAX15576GTG+Maxim Integrated |
IC CTLR VR12.5/VR12.6 TQFN-24 |
In Stock: 0 $0.00000 |
TLE7368EXUMA2IR (Infineon Technologies) |
IC REG AUTO APPL 3OUT DSO-36 |
In Stock: 0 $0.00000 |