| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Applications: | Driver, Next Generation GPU |
| Voltage - Input: | 10.8V ~ 13.2V |
| Number of Outputs: | 3 |
| Voltage - Output: | 0.56V ~ 1.35V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 125°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 40-VFQFPN (6x6) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
LNBH23TQTRSTMicroelectronics |
IC REG CONV SAT TV 1OUT 32QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
![]() |
L9911USTMicroelectronics |
IC REG AUTO APPL 1OUT 8MULTIWATT |
In Stock: 0 $0.00000 |
L6717ATRSTMicroelectronics |
IC REG CTRL PVI/SVI 3OUT 48VQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
![]() |
W83390UG TRNuvoton Technology Corporation America |
IC VOLT MONITOR RESET |
In Stock: 0 $0.00000 |
P62000NLGRenesas Electronics America |
IC PWM CTRLR 2/3/4-PHASE 64QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
P62000NLG8Renesas Electronics America |
IC PWM CTRLR 2/3/4-PHASE 64QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
![]() |
P63131-00NDGIRenesas Electronics America |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
P63131-00NDGI8Renesas Electronics America |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
P63133-00NDGIRenesas Electronics America |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
P63133-00NDGI8Renesas Electronics America |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |