| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Applications: | Converter, Analog and Digital Satellite STB Receivers/SatTV |
| Voltage - Input: | 8V ~ 15V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Output: | 13.4V, 18.5V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 32-QFN (5x5) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
![]() |
L9911USTMicroelectronics |
IC REG AUTO APPL 1OUT 8MULTIWATT |
In Stock: 0 $0.00000 |
L6717ATRSTMicroelectronics |
IC REG CTRL PVI/SVI 3OUT 48VQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
![]() |
W83390UG TRNuvoton Technology Corporation America |
IC VOLT MONITOR RESET |
In Stock: 0 $0.00000 |
P62000NLGRenesas Electronics America |
IC PWM CTRLR 2/3/4-PHASE 64QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
P62000NLG8Renesas Electronics America |
IC PWM CTRLR 2/3/4-PHASE 64QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
![]() |
P63131-00NDGIRenesas Electronics America |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
P63131-00NDGI8Renesas Electronics America |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
P63133-00NDGIRenesas Electronics America |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
P63133-00NDGI8Renesas Electronics America |
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
ISL98665IRTZIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CONV TFT LCD 1OUT 28QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |