| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Applications: | Converter, Solar Power |
| Voltage - Input: | 9V ~ 90V |
| Number of Outputs: | 4 |
| Voltage - Output: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Supplier Device Package: | 48-TSSOP |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
ISL6324ACRZR5381Intersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR AMD SVI 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6324AIRZR5381Intersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR AMD SVI 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6323ACRZR5381Intersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR AMD SVI 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
![]() |
ISL9505AHRZ-TIntersil (Renesas Electronics America) |
IC VOLTAGE REGULATOR |
In Stock: 0 $0.00000 |
ISL6323AIRZR5381Intersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR AMD SVI 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6308CRZR5374Intersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR DDR 1OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL95831AHRTZ-TIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CONV INTEL 2OUT 48TQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6324ACRZ-TR5381Intersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR AMD SVI 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6323BCRZ-TR5381Intersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR AMD SVI 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6324AIRZ-TR5381Intersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR AMD SVI 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |