| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Obsolete |
| Applications: | Controller, DDR |
| Voltage - Input: | 5V ~ 12V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Output: | 0.6V ~ 2.3V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 40-QFN (6x6) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
ISL95831AHRTZ-TIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CONV INTEL 2OUT 48TQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6324ACRZ-TR5381Intersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR AMD SVI 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6323BCRZ-TR5381Intersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR AMD SVI 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6324AIRZ-TR5381Intersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR AMD SVI 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6308CRZ-TR5374Intersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR DDR 1OUT 40QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6323AIRZ-TR5381Intersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR AMD SVI 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6323BCRZR5381Intersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR AMD SVI 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL95831AHRTZIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CONV INTEL 2OUT 48TQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6323BIRZR5381Intersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR AMD SVI 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6323ACRZ-TR5381Intersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR AMD SVI 2OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |