| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SolarMagic™ |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Applications: | Controller, Photovoltaic Solar Panels |
| Voltage - Input: | 4.75V ~ 5.25V |
| Number of Outputs: | 4 |
| Voltage - Output: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package: | 28-TSSOP |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
LM3212TLX/NOPBTexas Instruments |
IC REG CONV RF PWR 1OUT 16DSBGA |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
SI9113DY-E3Vishay / Siliconix |
IC REG CTRLR ISDN 1OUT 14SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
SI9113DY-T1-E3Vishay / Siliconix |
IC REG CTRLR ISDN 1OUT 14SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
SI9121DY-3-E3Vishay / Siliconix |
IC REG CONV ISDN 1OUT 8SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
SI9121DY-3-T1-E3Vishay / Siliconix |
IC REG CONV ISDN 1OUT 8SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
SI9121DY-5-E3Vishay / Siliconix |
IC REG CONV ISDN 1OUT 8SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
SI9121DY-5-T1-E3Vishay / Siliconix |
IC REG CONV ISDN 1OUT 8SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
SI9136LG-E3Vishay / Siliconix |
IC REG CTRLR POWER 3OUT 28SSOP |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
SI9169BQ-T1-E3Vishay / Siliconix |
IC REG CONV 1 CELL 1OUT 20TSSOP |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
SI9169DQ-T1-E3Vishay / Siliconix |
IC REG CONV 1 CELL 1OUT 20TSSOP |
In Stock: 0 $0.00000 |