| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Applications: | Converter, ISDN Power Supplies |
| Voltage - Input: | -10V ~ -60V |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Output: | 3V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package: | 8-SOIC |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
SI9121DY-3-T1-E3Vishay / Siliconix |
IC REG CONV ISDN 1OUT 8SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
SI9121DY-5-E3Vishay / Siliconix |
IC REG CONV ISDN 1OUT 8SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
SI9121DY-5-T1-E3Vishay / Siliconix |
IC REG CONV ISDN 1OUT 8SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
SI9136LG-E3Vishay / Siliconix |
IC REG CTRLR POWER 3OUT 28SSOP |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
SI9169BQ-T1-E3Vishay / Siliconix |
IC REG CONV 1 CELL 1OUT 20TSSOP |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
SI9169DQ-T1-E3Vishay / Siliconix |
IC REG CONV 1 CELL 1OUT 20TSSOP |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
SIP42104DX-T1-E3Vishay / Siliconix |
IC REG CTRL DGTL CAM 2OUT SOT666 |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
SM72442/NOPBTexas Instruments |
IC REG CTRLR PHOTOV 4OUT 28TSSOP |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
SM72442X/NOPBTexas Instruments |
IC REG CTRLR PHOTOV 4OUT 28TSSOP |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
LM10520MHX/NOPBTexas Instruments |
IC REG CTRLR AVS 1OUT 28HTSSOP |
In Stock: 0 $0.00000 |