| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Applications: | Controller, AMD Athlon™ |
| Voltage - Input: | 9V ~ 14V |
| Number of Outputs: | 2 |
| Voltage - Output: | 5V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 32-LQFP |
| Supplier Device Package: | 32-LQFP (7x7) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
NCP5316FTR2Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
IC REG CTRLR CPU 6OUT 48LQFP |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
NCP5316MNR2Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
IC REG CTRLR CPU 6OUT 48QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
CS5155GDR16Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
IC REG CTRLR INTEL 2OUT 16SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
CS5157HGDR16Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
IC REG CTRLR INTEL 2OUT 16SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6531CBIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR INTEL 2OUT 24SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6563IRIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 24QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
MAX734CSA-TMaxim Integrated |
IC REG FLASH MEM 1OUT 8SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
LX1660CDMicrosemi |
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 16SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
LX1661CDMicrosemi |
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 16SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
LX1662CDMicrosemi |
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 14SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |