| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Applications: | Controller, CPU |
| Voltage - Input: | 9.5V ~ 18V |
| Number of Outputs: | 6 |
| Voltage - Output: | 3.3V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 48-QFN (7x7) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
CS5155GDR16Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
IC REG CTRLR INTEL 2OUT 16SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
CS5157HGDR16Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
IC REG CTRLR INTEL 2OUT 16SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6531CBIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR INTEL 2OUT 24SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6563IRIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 24QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
MAX734CSA-TMaxim Integrated |
IC REG FLASH MEM 1OUT 8SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
LX1660CDMicrosemi |
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 16SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
LX1661CDMicrosemi |
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 16SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
LX1662CDMicrosemi |
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 14SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
LX1663CDMicrosemi |
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 16SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
LX1664CDMicrosemi |
IC REG CTRLR INTEL 2OUT 16SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |