SIT3372AC-1E2-28NB25.000000T
SIT3372AC-1E2-28NB25.000000T
Image is for reference, please contact us to get the real picture
Manufacturer Part
SIT3372AC-1E2-28NB25.000000T
Description
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
Type:VCXO
Frequency:25 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):±20ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)