SIT3372AC-1B2-33NU100.000000X
SIT3372AC-1B2-33NU100.000000X
Image is for reference, please contact us to get the real picture
Manufacturer Part
SIT3372AC-1B2-33NU100.000000X
Description
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
Type:VCXO
Frequency:100 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):±3170ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)