SIT3372AC-2B2-25NC77.760000Y
SIT3372AC-2B2-25NC77.760000Y
Image is for reference, please contact us to get the real picture
Manufacturer Part
SIT3372AC-2B2-25NC77.760000Y
Description
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
Type:VCXO
Frequency:77.76 MHz
Function:-
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):84mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)