| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si536 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 312.5 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±7ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 98mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
![]() |
530BA61M4400DGRSilicon Labs |
XTAL OSCILLATOR |
In Stock: 0 $7.60200 |
![]() |
530MA114M285DGRSilicon Labs |
XTAL OSCILLATOR |
In Stock: 0 $7.60200 |
![]() |
540BBA100M000ABGSilicon Labs |
XTAL OSCILLATOR |
In Stock: 0 $7.67400 |
![]() |
540BBA100M000BBGSilicon Labs |
XTAL OSCILLATOR |
In Stock: 0 $7.67400 |
![]() |
540BBA125M000BBGSilicon Labs |
XTAL OSCILLATOR |
In Stock: 0 $7.67400 |
![]() |
540EBC27M0000BBGSilicon Labs |
XTAL OSCILLATOR |
In Stock: 0 $7.67400 |
7N-24.576MBP-TTXC Corporation |
XTAL OSC TCXO 24.5760MHZ CMOS |
In Stock: 0 $7.70000 |
|
7N-25.000MBP-TTXC Corporation |
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ CMOS |
In Stock: 0 $7.70000 |
|
7N-38.400MBP-TTXC Corporation |
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ CMOS |
In Stock: 0 $7.70000 |
|
7N-40.000MBP-TTXC Corporation |
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ CMOS |
In Stock: 0 $7.70000 |