| Type | Description |
|---|---|
| Series: | T322 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 3.3 µF |
| Tolerance: | ±10% |
| Voltage - Rated: | 35 V |
| Type: | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 4Ohm |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp.: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Lead Spacing: | - |
| Manufacturer Size Code: | C |
| Ratings: | - |
| Features: | General Purpose |
| Failure Rate: | - |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
![]() |
TM3D107K004HBAVishay / Sprague |
CAP TANT 100UF 10% 4V 2917 |
In Stock: 0 $1.91840 |
![]() |
TM3D107K010HBAVishay / Sprague |
CAP TANT 100UF 10% 10V 2917 |
In Stock: 0 $1.91840 |
![]() |
TM3D107M010HBAVishay / Sprague |
CAP TANT 100UF 20% 10V 2917 |
In Stock: 0 $1.91840 |
![]() |
TM3D107M004HBAVishay / Sprague |
CAP TANT 100UF 20% 4V 2917 |
In Stock: 0 $1.91840 |
![]() |
TM3D107K004LBAVishay / Sprague |
CAP TANT 100UF 10% 4V 2917 |
In Stock: 0 $1.91840 |
![]() |
TM3D107K010LBAVishay / Sprague |
CAP TANT 100UF 10% 10V 2917 |
In Stock: 0 $1.91840 |
![]() |
TM3D107M004LBAVishay / Sprague |
CAP TANT 100UF 20% 4V 2917 |
In Stock: 0 $1.91840 |
![]() |
TM3D107M010LBAVishay / Sprague |
CAP TANT 100UF 20% 10V 2917 |
In Stock: 0 $1.91840 |
T491X477K010AT7280KEMET |
CAP TANT 470UF 10% 10V 2917 |
In Stock: 0 $1.92392 |
|
T350H226K025AT7301KEMET |
CAP TANT 22UF 10% 25V RADIAL |
In Stock: 0 $1.92541 |