TA45-ABFYHJ18C0-AZM10
TA45-ABFYHJ18C0-AZM10
Image is for reference, please contact us to get the real picture
Manufacturer Part
TA45-ABFYHJ18C0-AZM10
Breaker Type:Thermal
Current Rating (Amps):1.8A
Voltage Rating - AC:240 V
Voltage Rating - DC:60 V