TA45-ABFYH065C0-AZM10
TA45-ABFYH065C0-AZM10
Image is for reference, please contact us to get the real picture
Manufacturer Part
TA45-ABFYH065C0-AZM10
Breaker Type:Thermal
Current Rating (Amps):6.5A
Voltage Rating - AC:240 V
Voltage Rating - DC:60 V