TA45-ABFYHJ15C0-AZM02
TA45-ABFYHJ15C0-AZM02
Image is for reference, please contact us to get the real picture
Manufacturer Part
TA45-ABFYHJ15C0-AZM02
Breaker Type:Thermal
Current Rating (Amps):1.5A
Voltage Rating - AC:240 V
Voltage Rating - DC:60 V