TA45-ABFYHJ14C0-AZM01
TA45-ABFYHJ14C0-AZM01
Image is for reference, please contact us to get the real picture
Manufacturer Part
TA45-ABFYHJ14C0-AZM01
Breaker Type:Thermal
Current Rating (Amps):1.4A
Voltage Rating - AC:240 V
Voltage Rating - DC:60 V