CDV30FK111GO3
CDV30FK111GO3
Image is for reference, please contact us to get the real picture
Manufacturer Part
CDV30FK111GO3
Part Status:Active
Capacitance:110 pF
Tolerance:±2%
Voltage - Rated:2.5 kV
Dielectric Material:Mica
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C