| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Obsolete |
| Applications: | Controller, 6-bit VID |
| Voltage - Input: | 4.5V ~ 38V |
| Number of Outputs: | 2 |
| Voltage - Output: | 0.6V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 44-WFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 44-QFN (7x7) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
MAX8551ETI+Maxim Integrated |
IC REG CTRLR DDR 2OUT 28TQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
MAX8805WEWEAA+Maxim Integrated |
IC REG CONV WCDMA 1OUT 16SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
MAX8805YEWEBG+Maxim Integrated |
IC REG CONV WCDMA 1OUT 16SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
MAX8805ZEWEAA+Maxim Integrated |
IC REG CONV WCDMA 1OUT 16SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
MAX8805ZEWEAD+Maxim Integrated |
IC REG CONV WCDMA 1OUT 16SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
MAX8805ZEWEDD+Maxim Integrated |
IC REG CONV WCDMA 1OUT 16SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
MAX8805ZEWEEE+Maxim Integrated |
IC REG CONV WCDMA 1OUT 16SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
![]() |
IR3570AMCP01TRPIR (Infineon Technologies) |
IC REG CTRLR INTEL 2OUT 40VQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
IR3570AMGB01TRPIR (Infineon Technologies) |
IC REG CTRLR INTEL 2OUT 40VQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
![]() |
IR3570AMGB02TRPIR (Infineon Technologies) |
IC REG CTRLR INTEL 2OUT 40VQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |