| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Obsolete |
| Applications: | Converter, BS/CS Antenna |
| Voltage - Input: | 8V ~ 23V |
| Number of Outputs: | 2 |
| Voltage - Output: | Multiple |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 20-LSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package: | 20-SSOP |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
![]() |
LV5682P-ESanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
IC REG CONV CAR AUD 8OUT 25HZIP |
In Stock: 0 $0.00000 |
LV56841PVD-XHSanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
IC REG CONV CAR AUD 7OUT 15HZIP |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
ISL6381CRTZ-TIntersil (Renesas Electronics America) |
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 40TQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
MAX8795AGCJ/V+GBMaxim Integrated |
IC REG CONV TFT LCD 8OUT 32LQFP |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
MAX8795AGCJ/V+TGBMaxim Integrated |
IC REG CONV TFT LCD 8OUT 32LQFP |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
BD8355MWV-BZE2ROHM Semiconductor |
IC REG DGTL CAM 7OUT 56UQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
BD9355MWV-BZE2ROHM Semiconductor |
IC REG DGTL CAM 7OUT 36UQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
BD9639MWV-BZE2ROHM Semiconductor |
IC REG DGTL CAM 6OUT 56UQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
IR3596MTRPBFIR (Infineon Technologies) |
IC REG CTRLR DDR INTEL 28QFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
A8603KLPTR-TAllegro MicroSystems |
IC REG CONV LCD 4OUT 24TSSOP |
In Stock: 0 $1.49248 |