| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Applications: | Controller, Notebook Power System |
| Voltage - Input: | 4.5V ~ 24V |
| Number of Outputs: | 2 |
| Voltage - Output: | 0.8V ~ 3V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 40-QFN (6x6) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
SC2443MLTRTSemtech |
IC REG CTRLR DDR 2OUT 24MLPQ |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
SC2596STRTSemtech |
IC REG LDO DDR 1OUT 8SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
AN80T05Panasonic |
IC REG CONV CAR AUDIO 1OUT 12SIL |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
AN80T05LFPanasonic |
IC REG CONV CAR AUDIO 1OUT 12SIL |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
E-L5950STMicroelectronics |
IC REG CONV CAR 5OUT 15MULTIWATT |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
PM6680ASTMicroelectronics |
IC REG CTRLR EMBED 2OUT 32VFQFPN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
MAX8795AETJ+C7PMaxim Integrated |
IC REG CONV TFT LCD 8OUT 32TQFN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
LP2994MX/NOPBTexas Instruments |
IC REG CONV DDR 1OUT 8SOIC |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
PM6685TRSTMicroelectronics |
IC REG CTRL NOTEBK 2OUT 32VFQFPN |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
L6713ATRSTMicroelectronics |
IC REG CTRLR VR10 3OUT 64TQFP |
In Stock: 0 $0.00000 |