| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9120 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 125 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 55mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
SIT9120AI-2C2-25E148.351648YSiTime |
MEMS OSC XO 148.351648MHZ LVDS |
In Stock: 0 $2.04989 |
|
SIT9120AI-2C2-25E50.000000YSiTime |
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.04989 |
|
SIT9003AIX13-18DO-24.00000XSiTime |
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV |
In Stock: 0 $2.05800 |
|
SIT9003AI-13-18DO-25.00000XSiTime |
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV |
In Stock: 0 $2.05800 |
|
SIT9003AI-13-33DO-25.00000XSiTime |
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV |
In Stock: 0 $2.05800 |
|
SIT9003AI-23-28EB-25.00000XSiTime |
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV |
In Stock: 0 $2.05800 |
|
SIT9003AIU23-33DB-8.00000XSiTime |
MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCM LVTTL |
In Stock: 0 $2.05800 |
|
SIT9003AI-24-33DO-16.00000XSiTime |
MEMS OSC XO 16.0000MHZ LVCMOS LV |
In Stock: 0 $2.05800 |
|
SIT9121AC-2C2-25E125.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.05920 |
|
SIT9121AC-2D2-33E80.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 80.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.05920 |