| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9003 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 24 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | -0.50%, Down Spread |
| Current - Supply (Max): | 3.5mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
SIT9003AI-13-18DO-25.00000XSiTime |
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV |
In Stock: 0 $2.05800 |
|
SIT9003AI-13-33DO-25.00000XSiTime |
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV |
In Stock: 0 $2.05800 |
|
SIT9003AI-23-28EB-25.00000XSiTime |
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV |
In Stock: 0 $2.05800 |
|
SIT9003AIU23-33DB-8.00000XSiTime |
MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCM LVTTL |
In Stock: 0 $2.05800 |
|
SIT9003AI-24-33DO-16.00000XSiTime |
MEMS OSC XO 16.0000MHZ LVCMOS LV |
In Stock: 0 $2.05800 |
|
SIT9121AC-2C2-25E125.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.05920 |
|
SIT9121AC-2D2-33E80.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 80.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.05920 |
|
SIT9121AC-2B1-33E125.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.05920 |
|
SIT9121AC-2D1-33E62.500000TSiTime |
MEMS OSC XO 62.5000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.05920 |
|
SIT9121AC-2D2-33E156.250000TSiTime |
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.05920 |