| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9121 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 68.75 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 69mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
SIT9121AI-2B3-33E125.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-2B3-33E135.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 135.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-2B3-33E156.250000TSiTime |
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-2B3-33E24.576000TSiTime |
MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-2B3-XXE148.500000TSiTime |
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT1552AC-JE-DCC-32.768GSiTime |
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS |
In Stock: 0 $2.01248 |
|
SIT9003AI-84-33EB-29.49120YSiTime |
MEMS OSC XO 29.4912MHZ LVCMOS LV |
In Stock: 0 $2.02000 |
|
SIT9003AI-84-33EB-2.00000YSiTime |
MEMS OSC XO 2.0000MHZ LVCM LVTTL |
In Stock: 0 $2.02000 |
|
SIT9003AI-84-33EB-2.00000TSiTime |
MEMS OSC XO 2.0000MHZ LVCM LVTTL |
In Stock: 0 $2.02000 |
|
SIT9003AI-84-33EB-29.44710YSiTime |
MEMS OSC XO 29.4471MHZ LVCMOS LV |
In Stock: 0 $2.02000 |