| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT1534 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 1 Hz |
| Function: | - |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 1.2V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±75ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 1.3µA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
SIT8919AE-83-33E-125.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS |
In Stock: 0 $0.95480 |
|
SIT8919BE-83-33E-125.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS |
In Stock: 0 $0.95480 |
|
SIT8008BCU33-33E-24.000000YSiTime |
MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS |
In Stock: 0 $0.96000 |
|
SIT8008BCU33-33E-24.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS |
In Stock: 0 $0.96000 |
|
SIT8919AE-23-33E-125.000000ESiTime |
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS |
In Stock: 0 $0.96022 |
|
SIT8919BE-23-33E-125.000000ESiTime |
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS |
In Stock: 0 $0.96022 |
|
SIT8008BI-23-33S-100.000000GSiTime |
MEMS OSC XO 100.0000MHZ H/LVCMOS |
In Stock: 93 $0.97000 |
|
SIT8008BI-23-33E-27.000000GSiTime |
MEMS OSC XO 27.0000MHZ H/LV-CMOS |
In Stock: 87 $0.97000 |
|
SIT1602AI-23-18E-33.333330GSiTime |
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS |
In Stock: 82 $0.97000 |
|
SIT8008BI-23-33E-66.670000GSiTime |
MEMS OSC XO 66.6700MHZ H/LV-CMOS |
In Stock: 81 $0.97000 |