| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si515 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 200 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±30ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 26mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
![]() |
515FCA212M500BAGSilicon Labs |
XTAL OSC VCXO 212.5000MHZ LVDS |
In Stock: 0 $6.71040 |
![]() |
515ACA200M000BAGSilicon Labs |
XTAL OSCILLATOR |
In Stock: 0 $6.71040 |
STC53K33Q48-19.200MTSuntsu Electronics, Inc. |
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV |
In Stock: 0 $8.52000 |
|
514CAC000798BAGSilicon Labs |
XTAL OSC XO 1.0000MHZ CMOS SMD |
In Stock: 0 $6.74900 |
|
![]() |
BA-156.250MBE-TTXC Corporation |
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $6.75000 |
SVC53C3D07A2-50.000MTSuntsu Electronics, Inc. |
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ CMOS |
In Stock: 0 $12.15000 |
|
STC53K33R07-19.200MTSuntsu Electronics, Inc. |
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV |
In Stock: 0 $8.55000 |
|
STC53K33R16-19.200MTSuntsu Electronics, Inc. |
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV |
In Stock: 0 $8.58000 |
|
514CBA000110BAGRSilicon Labs |
XTAL OSC XO 74.2500MHZ CMOS SMD |
In Stock: 0 $6.79134 |
|
514CBA000215BAGRSilicon Labs |
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD |
In Stock: 0 $6.79134 |