| Type | Description |
|---|---|
| Series: | BA |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 156.25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 80mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
SVC53C3D07A2-50.000MTSuntsu Electronics, Inc. |
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ CMOS |
In Stock: 0 $12.15000 |
|
STC53K33R07-19.200MTSuntsu Electronics, Inc. |
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV |
In Stock: 0 $8.55000 |
|
STC53K33R16-19.200MTSuntsu Electronics, Inc. |
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV |
In Stock: 0 $8.58000 |
|
514CBA000110BAGRSilicon Labs |
XTAL OSC XO 74.2500MHZ CMOS SMD |
In Stock: 0 $6.79134 |
|
514CBA000215BAGRSilicon Labs |
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD |
In Stock: 0 $6.79134 |
|
514CBA000851BAGRSilicon Labs |
XTAL OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD |
In Stock: 0 $6.79134 |
|
514CBA000159BAGRSilicon Labs |
XTAL OSCILLATOR |
In Stock: 0 $6.79134 |
|
514CBA001972BAGRSilicon Labs |
XTAL OSCILLATOR |
In Stock: 0 $6.79134 |
|
514CBA002018BAGRSilicon Labs |
XTAL OSCILLATOR |
In Stock: 0 $6.79134 |
|
514GBA000159BAGRSilicon Labs |
XTAL OSCILLATOR |
In Stock: 0 $6.79134 |