| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FlexiCap™ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 2200 pF |
| Tolerance: | ±5% |
| Voltage - Rated: | 1500V (1.5kV) |
| Temperature Coefficient: | C0G, NP0 (1B) |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | High Voltage |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Applications: | Automotive |
| Failure Rate: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount, MLCC |
| Package / Case: | 1825 (4564 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Thickness (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Lead Style: | - |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
1825J6300153JKTU99Syfer |
CAP CER AUTOMOTIVE |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
1825J1K00822JKTSyfer |
CAP CER AUTOMOTIVE |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
0603Y1000222KSTSyfer |
CAP CER AUTOMOTIVE |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
2225J1K00183JKTSyfer |
CAP CER AUTOMOTIVE |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
1206Y2500124KSTSyfer |
CAP CER AUTOMOTIVE |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
0603Y0630822KSTSyfer |
CAP CER AUTOMOTIVE |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
2220J2K00392JKTSyfer |
CAP CER AUTOMOTIVE |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
1812Y2500684KSTSyfer |
CAP CER AUTOMOTIVE |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
2220Y1000155KSTSyfer |
CAP CER AUTOMOTIVE |
In Stock: 0 $0.00000 |
|
1825J3K00561JKTSyfer |
CAP CER AUTOMOTIVE |
In Stock: 0 $0.00000 |