CDV30FK151GO3F
CDV30FK151GO3F
Image is for reference, please contact us to get the real picture
Manufacturer Part
CDV30FK151GO3F
Part Status:Active
Capacitance:150 pF
Tolerance:±2%
Voltage - Rated:2.5 kV
Dielectric Material:Mica
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C