| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CMF |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 294 kOhms |
| Tolerance: | ±1% |
| Power (Watts): | 1.5W |
| Composition: | Metal Film |
| Features: | Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety |
| Temperature Coefficient: | ±100ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
CMF6530K100FKBF11Vishay / Dale |
RES 30.1K OHM 1.5W 1% AXIAL |
In Stock: 0 $0.35910 |
|
CMF6530K100FKEK11Vishay / Dale |
RES 30.1K OHM 1.5W 1% AXIAL |
In Stock: 0 $0.35910 |
|
CMF6533K200FKBF11Vishay / Dale |
RES 33.2K OHM 1.5W 1% AXIAL |
In Stock: 0 $0.35910 |
|
CMF6533K200FKEK11Vishay / Dale |
RES 33.2K OHM 1.5W 1% AXIAL |
In Stock: 0 $0.35910 |
|
CMF65412R00FKBF11Vishay / Dale |
RES 412 OHM 1.5W 1% AXIAL |
In Stock: 0 $0.35910 |
|
CMF65412R00FKEK11Vishay / Dale |
RES 412 OHM 1.5W 1% AXIAL |
In Stock: 0 $0.35910 |
|
CMF6545R300FKBF11Vishay / Dale |
RES 45.3 OHM 1.5W 1% AXIAL |
In Stock: 0 $0.35910 |
|
CMF6545R300FKEK11Vishay / Dale |
RES 45.3 OHM 1.5W 1% AXIAL |
In Stock: 0 $0.35910 |
|
CMF6547R500FKBF11Vishay / Dale |
RES 47.5 OHM 1.5W 1% AXIAL |
In Stock: 0 $0.35910 |
|
CMF654K3200FKBF11Vishay / Dale |
RES 4.32K OHM 1.5W 1% AXIAL |
In Stock: 0 $0.35910 |