| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CMF |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 330 kOhms |
| Tolerance: | ±2% |
| Power (Watts): | 1W |
| Composition: | Metal Film |
| Features: | Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety |
| Temperature Coefficient: | ±100ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
CMF20330R00GKEAVishay / Dale |
RES 330 OHM 1W 2% AXIAL |
In Stock: 0 $0.15008 |
|
CMF2033K000GKEAVishay / Dale |
RES 33K OHM 1W 2% AXIAL |
In Stock: 0 $0.15008 |
|
CMF203K3000GKEAVishay / Dale |
RES 3.3K OHM 1W 2% AXIAL |
In Stock: 0 $0.15008 |
|
CMF203K9000GKEAVishay / Dale |
RES 3.9K OHM 1W 2% AXIAL |
In Stock: 0 $0.15008 |
|
CMF20470R00GKEAVishay / Dale |
RES 470 OHM 1W 2% AXIAL |
In Stock: 0 $0.15008 |
|
CMF2047K000GKEAVishay / Dale |
RES 47K OHM 1W 2% AXIAL |
In Stock: 0 $0.15008 |
|
CMF2047R000GKEAVishay / Dale |
RES 47 OHM 1W 2% AXIAL |
In Stock: 0 $0.15008 |
|
CMF205K1000GKEAVishay / Dale |
RES 5.1K OHM 1W 2% AXIAL |
In Stock: 0 $0.15008 |
|
CMF20680R00GKEAVishay / Dale |
RES 680 OHM 1W 2% AXIAL |
In Stock: 0 $0.15008 |
|
CMF2068K000GKEAVishay / Dale |
RES 68K OHM 1W 2% AXIAL |
In Stock: 0 $0.15008 |