| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 184.32 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±20ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 84mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
SIT3372AC-1E2-33NZ35.328000TSiTime |
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $10.78000 |
|
SIT3372AC-1E2-28NH156.250000XSiTime |
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $10.78000 |
|
SIT3372AC-1E2-28NB61.440000TSiTime |
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $10.78000 |
|
SIT3372AC-1E2-33NC14.400000TSiTime |
XTAL OSC VCXO 14.4000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $10.78000 |
|
SIT3372AC-1B2-28NZ173.370750YSiTime |
XTAL OSC VCXO 173.37075MHZ |
In Stock: 0 $10.78000 |
|
SIT3372AC-2B2-25NC98.304000TSiTime |
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS |
In Stock: 0 $10.78000 |
|
SIT3372AC-1E2-33NZ30.720000YSiTime |
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $10.78000 |
|
SIT3372AC-1B2-33NC163.840000XSiTime |
XTAL OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $10.78000 |
|
SIT3372AC-2B2-28NH148.350000YSiTime |
XTAL OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS |
In Stock: 0 $10.78000 |
|
SIT3372AC-1B2-28NH50.000000XSiTime |
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $10.78000 |