| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 50 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±45ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 97mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
SiT3372AC-2E3-30NG148.351648YSiTime |
XTAL OSC VCXO 148.351648MHZ LVDS |
In Stock: 0 $8.32000 |
|
SiT3372AC-2B3-33NY15.360000TSiTime |
XTAL OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS |
In Stock: 0 $8.32000 |
|
SiT3372AC-2E3-28NG216.000000YSiTime |
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS |
In Stock: 0 $8.32000 |
|
SiT3372AC-2E3-33NE61.440000YSiTime |
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS |
In Stock: 0 $8.32000 |
|
SiT3372AC-4B3-28NE35.437431YSiTime |
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL |
In Stock: 0 $8.32000 |
|
SiT3372AC-2B3-30NH173.370750YSiTime |
XTAL OSC VCXO 173.37075MHZ LVDS |
In Stock: 0 $8.32000 |
|
SiT3372AC-2B3-25NZ74.250000TSiTime |
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS |
In Stock: 0 $8.32000 |
|
SiT3372AC-2B3-28NU10.240000TSiTime |
XTAL OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS |
In Stock: 0 $8.32000 |
|
SiT3372AC-2B3-33NY216.000000XSiTime |
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS |
In Stock: 0 $8.32000 |
|
SiT3372AC-2E3-28NY161.132810TSiTime |
XTAL OSC VCXO 161.13281MHZ LVDS |
In Stock: 0 $8.32000 |