| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 80 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±45ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 84mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
SiT3372AC-2B3-25NH50.000000YSiTime |
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS |
In Stock: 0 $8.32000 |
|
SiT3372AC-2B3-28NG98.304000TSiTime |
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS |
In Stock: 0 $8.32000 |
|
SiT3372AC-2B3-30NG161.132810YSiTime |
XTAL OSC VCXO 161.13281MHZ LVDS |
In Stock: 0 $8.32000 |
|
SiT3372AC-2B3-30NX160.000000TSiTime |
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS |
In Stock: 0 $8.32000 |
|
SiT3372AC-1B3-28NE76.800000XSiTime |
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $8.32000 |
|
SiT3372AC-2B3-33NE135.000000XSiTime |
XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS |
In Stock: 0 $8.32000 |
|
SiT3372AC-2B3-25NZ133.650000YSiTime |
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS |
In Stock: 0 $8.32000 |
|
SiT3372AC-2B3-28NG160.000000YSiTime |
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS |
In Stock: 0 $8.32000 |
|
SiT3372AC-2B3-28NY14.400000YSiTime |
XTAL OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS |
In Stock: 0 $8.32000 |
|
SiT3372AC-1B3-28NG148.425750XSiTime |
XTAL OSC VCXO 148.42575MHZ |
In Stock: 0 $8.32000 |