| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9121 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 156.2539 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 69mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
SIT9121AI-2B3-25E50.001250TSiTime |
MEMS OSC XO 50.00125MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-1B3-33E125.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-1B3-33E25.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-1C3-25E96.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 96.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-1C3-33E106.250000TSiTime |
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-1C3-33E119.999999TSiTime |
MEMS OSC XO 119.999999MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-1C3-33E126.666666TSiTime |
MEMS OSC XO 126.666666MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-1C3-33E133.330000TSiTime |
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-1C3-33E133.333333TSiTime |
MEMS OSC XO 133.333333MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-1C3-33E137.333333TSiTime |
MEMS OSC XO 137.333333MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $2.01096 |