| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9121 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 75 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 69mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
SIT9121AI-1C3-33E125.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-1D3-33E159.375000TSiTime |
MEMS OSC XO 159.3750MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-1D3-25E125.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-2B3-33E200.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-1B3-33E180.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 180.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-2B3-33E108.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 108.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-2B3-XXS156.250000TSiTime |
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-2B3-XXS200.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-2B3-25E200.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $2.01096 |
|
SIT9121AI-1C3-33E153.333333TSiTime |
MEMS OSC XO 153.333333MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $2.01096 |