| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9121 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 133.33 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 69mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
SIT9121AC-1C3-33E156.250000TSiTime |
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1D3-25E100.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1D3-25E102.400000TSiTime |
MEMS OSC XO 102.4000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1D3-25E123.520000TSiTime |
MEMS OSC XO 123.5200MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1D3-25E135.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 135.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1D3-25E148.351600TSiTime |
MEMS OSC XO 148.3516MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1D3-25E187.500000TSiTime |
MEMS OSC XO 187.5000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1D3-25E200.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1D3-25E96.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 96.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1D3-33E106.250000TSiTime |
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |