| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9121 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 200 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 55mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
SIT9121AC-2C3-33E125.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-2C3-33E66.670000TSiTime |
MEMS OSC XO 66.6700MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-2D3-25E200.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-2C3-33E10.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 10.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1D3-33E110.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 110.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1D3-33E100.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1B3-33E14.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 14.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1B3-33E5.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 5.0000MHZ LVPECL SMD |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1C3-33E100.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1C3-33E100.300000TSiTime |
MEMS OSC XO 100.3000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |