| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8256 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 156.25 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 33mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Image | Part Number | Description | Stock / Unit Price |
|---|---|---|---|
SIT9121AC-1D3-33E125.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1D3-33E160.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 160.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1D3-33E175.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 175.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-2C3-25E200.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1D3-33E10.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 10.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-2C3-25E160.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 160.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-2C3-25E75.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-1C3-33E150.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVPECL |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-2D3-33E80.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 80.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $1.94400 |
|
SIT9121AC-2C3-25E125.000000TSiTime |
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD |
In Stock: 0 $1.94400 |