SIT8208AI-21-33S-25.000625X
SIT8208AI-21-33S-25.000625X
Image is for reference, please contact us to get the real picture
Manufacturer Part
SIT8208AI-21-33S-25.000625X
Description
MEMS OSC XO 25.000625MHZ LVCMOS
Type:XO (Standard)
Frequency:25.000626 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)